image
wirtualna asystentka

Karolina Walczak

Praca zespołowa to sekret, dzięki któremu zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty.

Karolina Walczak Founder & CEO

image
icon png img

Poufność

gwarantuje bezpieczne przechowywanie i ochronę poufnych danych oraz informacji, które są udostępniane asystentce.

icon png img

Terminowość

Terminowość jest kluczowa, ponieważ umożliwia skuteczną organizację pracy i zaspokojenie potrzeb klientów,

icon png img

Zaangażowanie

Zaangażowanie wirtualnej asystentki jest kluczowe, ponieważ determinuje jakość i efektywność współpracy z nią. Im bardziej jesteśmy zaangażowani w korzystanie z usług wirtualnej asystentki, dostarczając jej jasne instrukcje i śledząc wyniki, tym bardziej efektywnie może ona spełniać nasze oczekiwania i usprawniać nasze zadania.

icon png img

Komunikacja

Dobra komunikacja wirtualnej asystentki jest kluczowa, ponieważ zapewnia jasność i spójność w działaniach oraz zadaniach wykonywanych na rzecz klienta. To umożliwia efektywne zrozumienie potrzeb klienta i dostarczenie usług lub informacji w sposób precyzyjny, co przekłada się na zadowolenie klienta oraz efektywność działań asystentki.

Wirtualna asystentka
Kreatywne podejście do zadań

Moje talenty Gallupa: osiąganie, bliskość, uczenie się, odpowiedzialność, rozwijanie innych,

A typem osobowości jest: doradca ESFJ-A.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, lubię spędzać czas w pięknych okolicznościach przyrody oraz czytać – często sięgam po kryminały Camilli Lackberg.

image
Pomogę w codziennych zadaniach
Jestem wirtualną asystentką

Pomogę Ci w realizacji codziennych zadań, które często zajmują dużo czasu. Umiejętności techniczne i kreatywne oraz znajomość programów graficznych zdobyłam na studiach. Szybko uczę się nowych rzeczy, dlatego nie przestaję zdobywać nowej wiedzy, aby oferować usługi wysokiej jakości. Zawsze z zaangażowaniem wykonuje powierzone zadania. Swoje wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta zdobyłam w branży ubezpieczeniowej. Potrafię zadbać o wysoki poziom komunikacji i utrzymać pozytywne relacje z Klientem.